EKSPERIMENTALNI PROGRAM CJELODNEVNE ŠKOLE U PKCM

Poštovani roditelji,

Vlada RH-e donijela je odluku da će sve škole koje sudjeluju u Eksperimentalnom programu Osnovna škola kao cjelodnevna škola dobiti besplatne druge odgojno obrazovne materijale. U druge odgojno obrazovne materijale ubrajamo sve radne bilježnice, kutiju za Tehničku kulturu, kutiju za Praktične vještine, likovnu mapu, geografski i povijesni atlas.

Molio bih vas da ne naručujete dodatne materijale.

S poštovanjem,

Janoš Andoči, ravnatelj

Svrha i ciljevi osnovnog školstva usmjereni su na kontinuirani razvoj učenika kao duhovnog, tjelesnog, moralnog, intelektualnog i društvenog bića u skladu s njegovim sposobnostima i sklonostima.

Pripadnici nacionalnih manjina imaju mogućnost obrazovati se na materinskom jeziku na svim stupnjevima obrazovanja.

Ovdje možete pronaći sve važne informacije vezane uz osnovnoškolsko obrazovanje u našoj ustanovi.

Nastava se u našoj školi odvija u jednoj smjeni koja počinje u 8:00 sati. U školi je organizirano dežurstvo učitelja po smjenama. Učenici se prevoze školskim autobusom. Također je organizirana i prehrana za učenike.